fbpx

eKursy Ullenki

Znajdź swoją receptę na zdrowie.

eBooki, eKursy, na pewno znajdziesz to co jest dla Ciebie. 

KURS "Zielony Restart z Ullenką"

Zapraszam Cię na wyjątkowe 5 tygodni, które spędzimy razem w bardzo intymnej grupie osób, które podążają w tym samym kierunku i które wiedzą czego chcą oraz podjęły decyzję. 

Celem kursu jest przygotowanie się do Zielonego Restartu poprzez wprowadzenie okresu diety przejściowej (etapowe menu) oraz podejście do Restartu z grupą. Zapraszam szczególnie osoby, które są gotowe na zmiany i nie wiedzą jak sobie poradzić z wprowadzeniem diety surowej prawidłowo, lub gdy coś nie działa i nie mogą wyczuć co się stało że organizm “szaleje” porobiły się jakieś sensacje żołądkowe, rozregulowało się nam trawienie. 

Kurs odbywa się cyklicznie co około 2 miesiące, sprawdź kiedy będzie odbywała się kolejna edycja i zarezerwuj miejsce. Ilość miejsc jest ograniczona! 

Zielony Restart Ullenki

Zielony Restart to innymi słowy mówiąc prościej warzywny detoks skierowany na balansowanie flory w jelitach, wstępne oczyszczenie, które przygotowuje nas do przejścia na dietę surową, wyczyści receptory insuliny i pomoże wyregulować trawienie. 

Zielony Restart jest sprytnym sposobem na bakterie i grzyby w organizmie.

Możesz przejść go sam, korzystając z materiałów poniżej: książki, przepisów i wskazówek jadłospisu, bądź skorzystać z cyklicznego kursu ONLINE, który daje magiczne wsparcie i moją osobistą pomoc.

DANIA NA CIEPŁO

wirtualny
Maraton
kulinarny

z Ullenką - edycja 2

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w WIRTUALNYM maratonie kulinarnym, czyli trzydniowym cyklu szkoleniowym ONLINE z gotowania, krojenia, pieczenia, mieszania, miksowania, zawijania, kręcenia oraz smakowania, mlaskania, ciamkania, siorbania, chrupania i żucia. Razem upichcimy coś pysznego, pogadamy, pośmiejemy się i dobrze pobawimy, a ja Wam opowiem conieco o sobie i moich przygodach kulinarnych ze świata i nie tylko. 

06-07-XI.2020

Dieta Optymalna Ullenki

Każdy kto interesuje się naturalnymi sposobami odżywiania szuka diety, która może stać się stylem życia. Tym jest dieta Optymalna, którą od wielu lat udoskonalam na sobie i mojej rodzinie, oraz z pomocą moich klientów. Jest to dieta oparta na owocach i warzywach, ale można z nich wyczarowywać co tylko zapragniesz. Uczę tu jak prawidłowo łączyć pokarmy ze sobą poprzez całą masę przepisów podzielonych na działy. Każdy przepis zawiera wiele informacji i porad, także uczysz się na bieżąco wraz z testowaniem przepisów.

Jednocześnie jest to bardzo dobry sposób na dietę przejściową, wprowadzającą do witarianizmu, która pozwala bardzo delikatne i stopniowe oczyszczanie w życiu codziennym i bycie gotowym w każdej chwili aby przejść na post sokowy czy owocowy, krótką głodówkę lub inne formy bardziej zaawansowanego oczyszczania, które wymagają już pewnego przygotowania. 

Polecam moje eBooki do samodzielnej nauki zasad i testowanie przepisów, ale jeśli szukasz wsparcia to zerknij na mój kurs Zielony Restart, który oprócz eBooków zawiera magiczną pomoc z mojej strony oraz grupową motywację, energię, której nie da się zastąpić.