fbpx

eKursy Ullenki

Znajdź swoją receptę na zdrowie.

eBooki, eKursy, na pewno znajdziesz to co jest dla Ciebie. 

KURS "Zielony Restart z Ullenką"

Zapraszam Cię na wyjątkowe 5 tygodni, które spędzimy razem w bardzo intymnej grupie osób, które podążają w tym samym kierunku i które wiedzą czego chcą oraz podjęły decyzję. 

Celem kursu jest przygotowanie się do Zielonego Restartu poprzez wprowadzenie okresu diety przejściowej (etapowe menu) oraz podejście do Restartu z grupą. Zapraszam szczególnie osoby, które są gotowe na zmiany i nie wiedzą jak sobie poradzić z wprowadzeniem diety surowej prawidłowo, lub gdy coś nie działa i nie mogą wyczuć co się stało że organizm „szaleje” porobiły się jakieś sensacje żołądkowe, rozregulowało się nam trawienie. 

Kurs odbywa się cyklicznie co około 2 miesiące, sprawdź kiedy będzie odbywała się kolejna edycja i zarezerwuj miejsce. Ilość miejsc jest ograniczona! 

Zielony Restart Ullenki

Zielony Restart to innymi słowy mówiąc prościej warzywny detoks skierowany na balansowanie flory w jelitach, wstępne oczyszczenie, które przygotowuje nas do przejścia na dietę surową, wyczyści receptory insuliny i pomoże wyregulować trawienie. 

Zielony Restart jest sprytnym sposobem na bakterie i grzyby w organizmie.

Możesz przejść go sam, korzystając z materiałów poniżej: książki, przepisów i wskazówek jadłospisu, bądź skorzystać z cyklicznego kursu ONLINE, który daje magiczne wsparcie i moją osobistą pomoc.

Dieta Optymalna Ullenki

Każdy kto interesuje się naturalnymi sposobami odżywiania szuka diety, która może stać się stylem życia. Tym jest dieta Optymalna, którą od wielu lat udoskonalam na sobie i mojej rodzinie, oraz z pomocą moich klientów. Jest to dieta oparta na owocach i warzywach, ale można z nich wyczarowywać co tylko zapragniesz. Uczę tu jak prawidłowo łączyć pokarmy ze sobą poprzez całą masę przepisów podzielonych na działy. Każdy przepis zawiera wiele informacji i porad, także uczysz się na bieżąco wraz z testowaniem przepisów.

Jednocześnie jest to bardzo dobry sposób na dietę przejściową, wprowadzającą do witarianizmu, która pozwala bardzo delikatne i stopniowe oczyszczanie w życiu codziennym i bycie gotowym w każdej chwili aby przejść na post sokowy czy owocowy, krótką głodówkę lub inne formy bardziej zaawansowanego oczyszczania, które wymagają już pewnego przygotowania. 

Polecam moje eBooki do samodzielnej nauki zasad i testowanie przepisów, ale jeśli szukasz wsparcia to zerknij na mój kurs Zielony Restart, który oprócz eBooków zawiera magiczną pomoc z mojej strony oraz grupową motywację, energię, której nie da się zastąpić.