fbpx

Maraton kulinarny

edycja 3

Zimą ZDROWO i SUROWO
+ eBook z przepisami (z całego Maratonu)

Zapraszam Ciebie do udziału w WIRTUALNYM maratonie kulinarnym, czyli trzydniowym cyklu szkoleniowym ONLINE z gotowania, krojenia, pieczenia, mieszania, miksowania, zawijania, kręcenia oraz smakowania, mlaskania, ciamkania, siorbania, chrupania i żucia. Razem upichcimy coś pysznego, pogadamy, pośmiejemy się i dobrze pobawimy, a ja Wam opowiem conieco o sobie i moich przygodach kulinarnych ze świata i nie tylko. A do tego otrzymasz piękny eBook w którym wszystkie przepisy i opisy, oraz zdjęcia potraw.

Nie było Cię LIVE ?
Nic straconego! Tutaj nagrany materiał video z maratonu wraz z eBookiem oraz całą akcją i atmosferą grupy !

Wiedza

dieta surowa i detox

Doświadczenie

ponad 10 lat praktyki

Super Przepisy

jak zrobić coś z niczego

Grupa FB

wsparcie i motywacja

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY MARATON KULINARNY

Są to warsztaty WIRTUALNE, które odbędą się w weekend, czyli Sobota i Niedziela, od 12:00 -16:00 (z przerwą) będziemy się łączyć internetowo i przygotujemy kilka potraw każdego dnia, menu zróżnicowane, ale na pewno zrobimy:

SZkolenie

Wirtualny 
Maraton
Kulinarny - #3

249 zł

179 zł

Zmieniasz żywienie, nawyki ale nie wiesz co tak naprawdę jeść żeby było dobre, nasyciło ale też odżywcze i zdrowe? Zapraszam!

Będziemy gotować razem w ten grudniowy wyjątkowy weekend, poruszymy sporo nowych tematów, podzielę się z Tobą moimi sekretami, drobnymi podpowiedziami, które zmieniają wiele małym wysiłkiem. Bo życie trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać, a zdrowie mamy jedno i warto zacząć o to dbać jak najwcześniej. To najlepsza inwestycja jaką możemy dla siebie zrobić. Ja planuję dożyć 130 lat w zdrowiu, a Ty? 

SUROWE CIASTA

Uwielbiam zupy, są one prostym rodzajem szybkiego dania

SUROWE DANIA

Jednym ze sposobów mojej pracy. jest wprowadzanie potraw zastępczych, które pomagają zmienić stare niezdrowe nawyki.

SZYBKIE KOLACJE

Roślinne danie z pieca, warzywny sos, a wszystko bez użycia mąki czy ziaren, same wartościowe składniki.

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY MARATON KULINARNY​

e-Kurs

Jedyne tego rodzaju warsztaty ONLINE, poświęcone tematyce naturalnego żywienia dla osób które poszukują przepisów i rozwiązań pomijających alergeny i obciążające organizm sztuczne, wysoko przetworzone jedzenie. Tutaj pokażę Ci to co się sprawdza od lat w moim domu oraz w kuchni moich podopiecznych, uczestników kursu Zielony Restart bądź osób z którymi pracuję w zakresie zmiany żywienia. To są warsztaty a nie pokaz, więc są prowadzone w formie kreatywnej, czyli są zaplanowane pewne przepisy, ale są one tworzone na żywo, czasem jest to twórcza wena i spontaniczny pomysł, który spowoduje że powstanie nowa wersja tego dania, warsztatowa. 

Co mówią moi uczestnicy i podopieczni:

5/5

Wyjątkowe
Przepisy i
Pomysły

Wymyślam dania ze zwykłych składników na niezwykłe sposoby.

5/5
5/5
5/5
5/5

Dla ciebie i dla całej rodziny.

Zmiana diety wiąże się ze zmianami na wielu poziomach życia, często jest ona początkiem generalnej przemiany i obudzenia się świadomości. Często zaczyna się od problemu ze zdrowiem, który pojawia się po to żeby nam pomóc to zrobić, z jakiegoś wyższego powodu. Często okazuje się że był wyższy powód i że warto było tej zmiany dokonać. 

Czasem jest tak że jest to trudne i nie wiemy jak siebie z tym poradzić, co zrobić. Jedyną metodą jest tego zrobienie i nieustanne próby, aż do skutku. Jeśli tutaj brakuje Ci energii i wytrwałości, to ja zapraszam Ciebie do siebie, zmotywuję Cię i dodam wiary w siebie, pomogę, wytłumaczę i zainspiruję. 

Warsztaty ONLINE są fantastyczną formą pracy ze mną na poziomie niemalże indywidualnym. Mamy ze sobą kontakt, ja poznam Ciebie bliżej, zrozumiem i będę mogła dużo lepiej pomóc w zakresie problemu jaki chcesz rozwiązać. 

Zapraszam! 

Osiągnięcia:

1 +
Przepisów
1 +
Uczestników Szkoleń ONLINE
1 +
Zainspirowanych
5/5

Tajemnice Mojej Kuchni

To będą wyjątkowe warsztaty, które zapamiętasz na długo. Podzielę się wieloma swoimi małymi sekretami.

Dowiesz się jak zrobić:

© 2020 Ullenka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.