fbpx
przez żołądek do zdrowia

wirtualny
Maraton
kulinarny

z Ullenką - edycja 1

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w WIRTUALNYM maratonie kulinarnym, czyli trzydniowym cyklu szkoleniowym ONLINE z gotowania, krojenia, pieczenia, mieszania, miksowania, zawijania, kręcenia oraz smakowania, mlaskania, ciamkania, siorbania, chrupania i żucia. Razem upichcimy coś pysznego, pogadamy, pośmiejemy się i dobrze pobawimy, a ja Wam opowiem conieco o sobie i moich przygodach kulinarnych ze świata i nie tylko. 

Wiedza

dieta surowa i detox

Doświadczenie

ponad 10 lat praktyki

Super Przepisy

jak zrobić coś z niczego

Grupa FB

wsparcie i motywacja

przez żołądek do zdrowia

WEGAŃSKI MARATON KULINARNY

Są to warsztaty WIRTUALNE, które będą trwały przez trzy kolejne dni, od piątku do niedzieli, codziennie od 12:00 -15:00 (z przerwą) będziemy się łączyć internetowo i przygotujemy kilka potraw każdego dnia, menu zróżnicowane, ale na pewno zrobimy: 

SZkolenie

Wirtualny 
Maraton
Kulinarny

199 zł

149 zł

Zmieniasz żywienie, nawyki ale nie wiesz co tak naprawdę jeść żeby było dobre, nasyciło ale też odżywcze i zdrowe? Zapraszam!

Będziemy gotować razem przez trzy dni, codziennie ruszymy sporo nowych tematów, podzielę się z Tobą moimi sekretami, drobnymi podpowiedziami, które zmieniają wiele małym wysiłkiem. Bo życie trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać, a zdrowie mamy jedno i warto zacząć o to dbać jak najwcześniej. To najlepsza inwestycja jaką możemy dla siebie zrobić. Ja planuję dożyć 100 lat w zdrowiu, a Ty? 

Dzień 1

Nauczę Cię jak skomponować sałatkę, żeby nie była to "trawa" a raczej smaczna "potrawa" gdzie przemycimy wiele wartości odżywczych i smakowych. Zrobimy pyszne sosy, które każdą sałatkę wyniosą na smakowe wyżyny!

Dzień 2

Kiedy chcemy coś zmienić, to jednym z prostszych sposobów jest najpierw coś zamienić, żeby stopniowo się od tego uwolnić. Takie małe oszustwo dla naszego umysłu. W tym dniu zrobimy pyszne wege burgery i klopsiki, oraz smaczne sosy na ciepło.

Dzień 3

A kogo ciągnie do słodyczy to zapraszam koniecznie w tym dniu, zrobimy pyszne placki bezmączne (pancakes) oraz jakieś dobre szybkie ciasto wegańskie, lecz takie smaczne że zrobisz je jeszcze wiele razy dla siebie i rodziny.

Cena promocyjna 149zł

przez żołądek do zdrowia

Wegański Maraton Kulinarny

Jedyne tego rodzaju warsztaty ONLINE, poświęcone tematyce naturalnego żywienia dla osób które poszukują przepisów i rozwiązań pomijających alergeny i obciążające organizm sztuczne, wysoko przetworzone jedzenie. Tutaj pokażę Ci to co się sprawdza od lat w moim domu oraz w kuchni moich podopiecznych, uczestników kursu Zielony Restart bądź osób z którymi pracuję w zakresie zmiany żywienia. 

Co mówią moi podopieczni i czytelnicy:

5/5

Wyjątkowe
Przepisy i
Pomysły

Wymyślam dania ze zwykłych składników na niezwykłe sposoby.

5/5
5/5
5/5
5/5

Dla ciebie i dla całej rodziny.

Zmiana diety wiąże się ze zmianami na wielu poziomach życia, często jest ona początkiem generalnej przemiany i obudzenia się świadomości. Często zaczyna się od problemu ze zdrowiem, który pojawia się po to żeby nam pomóc to zrobić, z jakiegoś wyższego powodu. Często okazuje się że był wyższy powód i że warto było tej zmiany dokonać. 

Czasem jest tak że jest to trudne i nie wiemy jak siebie z tym poradzić, co zrobić. Jedyną metodą jest tego zrobienie i nieustanne próby, aż do skutku. Jeśli tutaj brakuje Ci energii i wytrwałości, to ja zapraszam Ciebie do siebie, zmotywuję Cię i dodam wiary w siebie, pomogę, wytłumaczę i zainspiruję. 

Warsztaty ONLINE są fantastyczną formą pracy ze mną na poziomie niemalże indywidualnym. Mamy ze sobą kontakt, ja poznam Ciebie bliżej, zrozumiem i będę mogła dużo lepiej pomóc w zakresie problemu jaki chcesz rozwiązać. 

Zapraszam! 

Osiągnięcia:

1 +
Przepisów
1 +
Uczestników Szkoleń ONLINE
1 +
Zainspirowanych
5/5

Tajemnice Mojej Kuchni

To będą wyjątkowe warsztaty, które zapamiętasz na długo. Podzielę się wieloma swoimi małymi sekretami.

Dowiesz się jak zrobić:

© 2020 Ullenka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.