fbpx
coś na ciepło

wirtualny
Maraton
kulinarny #2

z Ullenką - ed. 2

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w WIRTUALNYM maratonie kulinarnym, czyli weekendowym cyklu szkoleniowym ONLINE z gotowania, krojenia, pieczenia, mieszania, miksowania, zawijania, kręcenia oraz smakowania, mlaskania, ciamkania, siorbania, chrupania i żucia. Razem upichcimy coś pysznego, pogadamy, pośmiejemy się i dobrze pobawimy, a ja Wam opowiem conieco o sobie i moich przygodach kulinarnych ze świata i nie tylko. 

07-08-XI.2020

00
Days
:
00
Hours
:
00
Minutes
Maraton się już rozpoczął ale możesz jeszcze się zapisać gdyż prezentacje sa nagrywane, i będą dostępne do późniejszego obejrzenia w dowolnym czasie, po dokonaniu zakupu otrzymasz link do zamkniętej grupy na FB, tam znajdują się materiały i video, oraz prezentacje na żywo.

Wiedza

dieta surowa i detox

Doświadczenie

ponad 10 lat praktyki

Super Przepisy

jak zrobić coś z niczego

Grupa FB

wsparcie i motywacja

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY MARATON KULINARNY

Są to warsztaty WIRTUALNE, które odbędą się w weekend, czyli Sobota i Niedziela, od 12:00 -15:00 (z przerwą) będziemy się łączyć internetowo i przygotujemy kilka potraw każdego dnia, menu zróżnicowane, ale na pewno zrobimy: 

SZkolenie

Wirtualny 
Maraton
Kulinarny - #2

199 zł

149 zł

Zmieniasz żywienie, nawyki ale nie wiesz co tak naprawdę jeść żeby było dobre, nasyciło ale też odżywcze i zdrowe? Zapraszam!

07-08-XI.2020

Będziemy gotować razem w ten listopadowy weekend, poruszymy sporo nowych tematów, podzielę się z Tobą moimi sekretami, drobnymi podpowiedziami, które zmieniają wiele małym wysiłkiem. Bo życie trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać, a zdrowie mamy jedno i warto zacząć o to dbać jak najwcześniej. To najlepsza inwestycja jaką możemy dla siebie zrobić. Ja planuję dożyć 100 lat w zdrowiu, a Ty? 

ZUPY

Uwielbiam zupy, są one prostym rodzajem szybkiego dania

DANIA WEGE

Jednym ze sposobów mojej pracy. jest wprowadzanie potraw zastępczych, które pomagają zmienić stare niezdrowe nawyki.

SOS I PIECZEŃ

Roślinne danie z pieca, warzywny sos, a wszystko bez użycia mąki czy ziaren, same wartościowe składniki.

Cena promocyjna -149zł

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY MARATON KULINARNY​

07-08-XI.2020

Jedyne tego rodzaju warsztaty ONLINE, poświęcone tematyce naturalnego żywienia dla osób które poszukują przepisów i rozwiązań pomijających alergeny i obciążające organizm sztuczne, wysoko przetworzone jedzenie. Tutaj pokażę Ci to co się sprawdza od lat w moim domu oraz w kuchni moich podopiecznych, uczestników kursu Zielony Restart bądź osób z którymi pracuję w zakresie zmiany żywienia. 

Co mówią moi uczestnicy i podopieczni:

5/5

Wyjątkowe
Przepisy i
Pomysły

Wymyślam dania ze zwykłych składników na niezwykłe sposoby.

5/5
5/5
5/5
5/5

Dla ciebie i dla całej rodziny.

Zmiana diety wiąże się ze zmianami na wielu poziomach życia, często jest ona początkiem generalnej przemiany i obudzenia się świadomości. Często zaczyna się od problemu ze zdrowiem, który pojawia się po to żeby nam pomóc to zrobić, z jakiegoś wyższego powodu. Często okazuje się że był wyższy powód i że warto było tej zmiany dokonać. 

Czasem jest tak że jest to trudne i nie wiemy jak siebie z tym poradzić, co zrobić. Jedyną metodą jest tego zrobienie i nieustanne próby, aż do skutku. Jeśli tutaj brakuje Ci energii i wytrwałości, to ja zapraszam Ciebie do siebie, zmotywuję Cię i dodam wiary w siebie, pomogę, wytłumaczę i zainspiruję. 

Warsztaty ONLINE są fantastyczną formą pracy ze mną na poziomie niemalże indywidualnym. Mamy ze sobą kontakt, ja poznam Ciebie bliżej, zrozumiem i będę mogła dużo lepiej pomóc w zakresie problemu jaki chcesz rozwiązać. 

Zapraszam! 

Osiągnięcia:

1 +
Przepisów
1 +
Uczestników Szkoleń ONLINE
1 +
Zainspirowanych
00
Days
:
00
Hours
:
00
Minutes
:
00
Seconds
5/5

Tajemnice Mojej Kuchni

To będą wyjątkowe warsztaty, które zapamiętasz na długo. Podzielę się wieloma swoimi małymi sekretami.

Dowiesz się jak zrobić:

© 2020 Ullenka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.