fbpx

Poligon kulinarny

edycja 4

CHLEB "NIE"POWSZEDNI

Zapraszam Ciebie do udziału w WIRTUALNYM maratonie kulinarnym, czyli trzydniowym cyklu szkoleniowym ONLINE z gotowania, krojenia, pieczenia, mieszania, miksowania, zawijania, kręcenia oraz smakowania, mlaskania, ciamkania, siorbania, chrupania i żucia. Razem upichcimy coś pysznego, pogadamy, pośmiejemy się i dobrze pobawimy, a ja Wam opowiem conieco o sobie i moich przygodach kulinarnych ze świata i nie tylko.

Nie było Cię LIVE ?
Nic straconego! Tutaj nagrany materiał video z maratonu wraz z eBookiem oraz całą akcją i atmosferą grupy !

Wiedza

dieta surowa i detox

Doświadczenie

ponad 10 lat praktyki

Super Przepisy

jak zrobić coś z niczego

Grupa FB

wsparcie i motywacja

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY POLIGON KULINARNY

Nie było Cię LIVE ?
Nic straconego! Tutaj nagrany materiał video z maratonu wraz z eBookiem oraz całą akcją i atmosferą grupy !

SZkolenie

Wirtualny Poligon Kulinarny

249 zł

179 zł

Zmieniasz żywienie, nawyki ale nie wiesz co tak naprawdę jeść żeby było dobre, nasyciło ale też odżywcze i zdrowe? Zapraszam!

Będziemy gotować razem w ten grudniowy wyjątkowy weekend, poruszymy sporo nowych tematów, podzielę się z Tobą moimi sekretami, drobnymi podpowiedziami, które zmieniają wiele małym wysiłkiem. Bo życie trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać, a zdrowie mamy jedno i warto zacząć o to dbać jak najwcześniej. To najlepsza inwestycja jaką możemy dla siebie zrobić. Ja planuję dożyć 130 lat w zdrowiu, a Ty? 

CHLEB BEZGLUTENOWY

Zrobimy kilka rodzajów pieczywa klasycznego, w wersji bezglutenowej, bez drożdży, bez dodatków.

CHLEB RAW

Dla bardziej zaawansowanych lub ciekawych będą też chleby surowe, bez pieczenia.

CIASTECZKA I INNE

Ciasteczka na surowo i pieczone klasycznie, bez mąki, cukru i dodatków

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY POLIGON KULINARNY

e-Kurs

Jedyne tego rodzaju warsztaty ONLINE, poświęcone tematyce naturalnego żywienia dla osób które poszukują przepisów i rozwiązań pomijających alergeny i obciążające organizm sztuczne, wysoko przetworzone jedzenie. Tutaj pokażę Ci to co się sprawdza od lat w moim domu oraz w kuchni moich podopiecznych, uczestników kursu Zielony Restart bądź osób z którymi pracuję w zakresie zmiany żywienia. To są ćwiczenia (poligon) a nie pokaz, więc są prowadzone w formie kreatywnej, czyli są zaplanowane pewne przepisy, ale są one tworzone na żywo, czasem jest to twórcza wena i spontaniczny pomysł, który spowoduje że powstanie nowa wersja tego dania, warsztatowa. 

Co mówią moi uczestnicy i podopieczni:

5/5

Wyjątkowe
Przepisy i
Pomysły

Wymyślam dania ze zwykłych składników na niezwykłe sposoby.

5/5
5/5
5/5
5/5

Dla ciebie i dla całej rodziny.

Zmiana diety wiąże się ze zmianami na wielu poziomach życia, często jest ona początkiem generalnej przemiany i obudzenia się świadomości. Często zaczyna się od problemu ze zdrowiem, który pojawia się po to żeby nam pomóc to zrobić, z jakiegoś wyższego powodu. Często okazuje się że był wyższy powód i że warto było tej zmiany dokonać. 

Czasem jest tak że jest to trudne i nie wiemy jak siebie z tym poradzić, co zrobić. Jedyną metodą jest tego zrobienie i nieustanne próby, aż do skutku. Jeśli tutaj brakuje Ci energii i wytrwałości, to ja zapraszam Ciebie do siebie, zmotywuję Cię i dodam wiary w siebie, pomogę, wytłumaczę i zainspiruję. 

Warsztaty ONLINE są fantastyczną formą pracy ze mną na poziomie niemalże indywidualnym. Mamy ze sobą kontakt, ja poznam Ciebie bliżej, zrozumiem i będę mogła dużo lepiej pomóc w zakresie problemu jaki chcesz rozwiązać. 

Zapraszam! 

Osiągnięcia:

1 +
Przepisów
1 +
Uczestników Szkoleń ONLINE
1 +
Zainspirowanych
5/5

Tajemnice Mojej Kuchni

To będą wyjątkowe warsztaty, które zapamiętasz na długo. Podzielę się wieloma swoimi małymi sekretami.

Dowiesz się jak zrobić:

© 2020 Ullenka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.