fbpx
CHLEB NIE POWSZEDNI

Poligon
kulinarny

z Ullenką - edycja 4

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w wirtualnym POLIGONIE  kulinarnym, czyli dwudniowym cyklu szkoleniowym ONLINE z tworzenia alternatywnego pieczywa, tym razem będą to bezglutenowe propozycje aby zastąpić chleb, czyli zamienniki chleba, dla początkujących i dla zaawansowanych. Przy okazji też  pogadamy, pośmiejemy się i dobrze pobawimy, a ja Wam opowiem więcej o chlebie i jego wpływie na nasze trawienie i zdrowie. Spotkania będą do wyboru w formie LIVE lub na ZOOM, gdzie połączymy się i będziemy mogli aktywnie uczestniczyć. 

30 - 31 I 2021

Wiedza

dieta surowa i detox

Doświadczenie

ponad 10 lat praktyki

Super Przepisy

jak zrobić coś z niczego

Grupa FB

wsparcie i motywacja

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY POLIGON KULINARNY

Są to warsztaty WIRTUALNE, które odbędą się w weekend, czyli Sobota i Niedziela, od 9:00 -13:00 (z przerwą) będziemy się łączyć internetowo i przygotujemy kilka potraw każdego dnia, menu zróżnicowane, ale na pewno zrobimy:

00
Dni
00
Godz
00
Min
00
Sek

SZkolenie

Wirtualny Poligon Kulinarny

199 zł

149 zł

Zmieniasz żywienie, nawyki ale nie wiesz co tak naprawdę jeść żeby było dobre, nasyciło ale też odżywcze i zdrowe? Zapraszam!

30 - 31 I 2021

Będziemy gotować razem w ten grudniowy wyjątkowy weekend, poruszymy sporo nowych tematów, podzielę się z Tobą moimi sekretami, drobnymi podpowiedziami, które zmieniają wiele małym wysiłkiem. Bo życie trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać, a zdrowie mamy jedno i warto zacząć o to dbać jak najwcześniej. To najlepsza inwestycja jaką możemy dla siebie zrobić. Ja planuję dożyć 130 lat w zdrowiu, a Ty? 

CHLEB BEZGLUTENOWY

Zrobimy kilka rodzajów pieczywa klasycznego, w wersji bezglutenowej, bez drożdży, bez dodatków.

CHLEB RAW

Dla bardziej zaawansowanych lub ciekawych będą też chleby surowe, bez pieczenia.

CIASTECZKA I INNE

Ciasteczka na surowo i pieczone klasycznie, bez mąki, cukru i dodatków

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Seconds

przez podniebienie do zdrowia

WIRTUALNY POLIGON KULINARNY

e-Kurs

Jedyne tego rodzaju warsztaty ONLINE, poświęcone tematyce naturalnego żywienia dla osób które poszukują przepisów i rozwiązań pomijających alergeny i obciążające organizm sztuczne, wysoko przetworzone jedzenie. Tutaj pokażę Ci to co się sprawdza od lat w moim domu oraz w kuchni moich podopiecznych, uczestników kursu Zielony Restart bądź osób z którymi pracuję w zakresie zmiany żywienia. To są ćwiczenia (poligon) a nie pokaz, więc są prowadzone w formie kreatywnej, czyli są zaplanowane pewne przepisy, ale są one tworzone na żywo, czasem jest to twórcza wena i spontaniczny pomysł, który spowoduje że powstanie nowa wersja tego dania, warsztatowa. 

Co mówią moi uczestnicy i podopieczni:

5/5

Wyjątkowe
Przepisy i
Pomysły

Wymyślam dania ze zwykłych składników na niezwykłe sposoby.

5/5
5/5
5/5
5/5

Dla ciebie i dla całej rodziny.

Zmiana diety wiąże się ze zmianami na wielu poziomach życia, często jest ona początkiem generalnej przemiany i obudzenia się świadomości. Często zaczyna się od problemu ze zdrowiem, który pojawia się po to żeby nam pomóc to zrobić, z jakiegoś wyższego powodu. Często okazuje się że był wyższy powód i że warto było tej zmiany dokonać. 

Czasem jest tak że jest to trudne i nie wiemy jak siebie z tym poradzić, co zrobić. Jedyną metodą jest tego zrobienie i nieustanne próby, aż do skutku. Jeśli tutaj brakuje Ci energii i wytrwałości, to ja zapraszam Ciebie do siebie, zmotywuję Cię i dodam wiary w siebie, pomogę, wytłumaczę i zainspiruję. 

Warsztaty ONLINE są fantastyczną formą pracy ze mną na poziomie niemalże indywidualnym. Mamy ze sobą kontakt, ja poznam Ciebie bliżej, zrozumiem i będę mogła dużo lepiej pomóc w zakresie problemu jaki chcesz rozwiązać. 

Zapraszam! 

Osiągnięcia:

1 +
Przepisów
1 +
Uczestników Szkoleń ONLINE
1 +
Zainspirowanych
5/5

Tajemnice Mojej Kuchni

To będą wyjątkowe warsztaty, które zapamiętasz na długo. Podzielę się wieloma swoimi małymi sekretami.

Dowiesz się jak zrobić:

© 2020 Ullenka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.