fbpx

Poligon kulinarny

edycja 6

Dzieci NIe Jedzą Śmieci

Dobre Dania Dla Dzieci

Zapraszam Ciebie do udziału w WIRTUALNYM poligonie kulinarnym, czyli dwudniowym cyklu szkoleniowym ONLINE poświęconym tym razem tematyce rodzinnej, czyli Dobre Dania Dla Dzieci pod hasłem „Dzieci Nie Jedzą Śmieci”. Będą to 2 bloki kulinarne w weekend, 11:00 – 15:00 z przerwą. Przygotuję proste i smaczne przepisy skierowane dla najmłodszych. W weekend skupimy się na daniach głównych, sałatkach, oraz dodatkach do dań a jako bonus zrobimy dzień na słodko w Dniu Dziecka czyli we wtorek. A ponieważ każdy z nas jest dzieckiem, to zapraszam wszystkich do udziału, kto tylko ma ochotę. Będzie jak zwykle dużo dobrej zabawy, nowych odkryć, mam dla Was kolejne nowe ciekawe inspiracje i wariacje, nie będziecie się nudzić ani przez minutę. 

Kreatywny weekend w kuchni na wesoło z Ullenką 🙂 i jej pomysłami! 

LiVE na FB

Warsztaty odbywają się na grupie zamkniętej FB. Łączymy się na żywo od 11:00 DO 15:00 z przerwą w środku na krótki oddech. Możesz oglądać LIVE lub połączyć się na ZOOM i brać aktywny udział bądź tylko robić notatki i rozmawiać.

Wiedza

dieta i detox

Doświadczenie

ponad 10 lat praktyki

Super Przepisy

jak zrobić coś z niczego

Grupa FB

wsparcie i motywacja

przez podniebienie do zdrowia

POLIGON KULINARNY

edycja 6

Mamo, jestem głodny!!!! Mamo co dobrego dziś na obiad? Mamo, mamo!

Takie pytania na pewno często słyszysz i nieraz się głowisz co tu zrobić na kolację czy na lancz, bo dziecię głodne, ale nie chcesz kupować gotowców i pragniesz zmienić nawyki żywieniowe na nowe, zdrowsze. Czasem brakuje pomysłów a czasem nie ma pewności co tak naprawdę można przygotować z warzyw i owoców. 

Nie jest to zadanie łatwe czasem, zwłaszcza jak mamy wymagającą rodzinę, bo przyzwyczaili się że Mamusia to zawsze coś dobrego wyczaruje. Przychodzę z pomocą Tobie, by zainspirować oraz pokazać jakie dania można wykreować z prostych składników. A okazuje się, że można i to całkiem sporo. 

Jeśli masz ochotę się przekonać i zobaczyć jak ja gotuję i posłuchać też przy okazji wiele porad i dowiedzieć się więcej o naszym stylu odżywiania i myślenia, to bardzo Cię serdecznie zapraszam na ten warsztat, na pewno znajdziesz tam coś ciekawego, inspirację, pomysły, dobrze towarzystwo i poczucie że nie jesteś sam/sama w tej przemianie. 

Zapraszam! 

Ullenka

bkgnd_micha2_2
Item #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
bkgnd_lody_2
Item #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Więcej
bkgnd_micha3_2
Item #3
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Więcej

SZkolenie Live OnLine (do odtworzenia później)

Poligon Kulinarny

249 zł

179 zł

Szukasz pomysłów? Chcesz zmienić swój styl życia? Czujesz, że wszystkożerstwo nie jest już dla Ciebie dobre>? Może widzisz w tym szansę na poprawę zdrowia? Świetnie trafiłeś/aś!! Zapraszam na mega warsztaty ONLINE z gotowania – tym razem MENU DLA DZIECI! 

W ten weekend moim celem jest nauczyć Ciebie jak gotować nieco inaczej niż tradycyjnie dla tych najmłodszych w rodzinie, jak im stopniowo zmieniać dietę oraz jak zaskoczyć czymś prostym a smacznym. Dzieci uczą się od nas, dlatego tak ważne jest abyśmy byli przykładem i pokazywali sobą jak wg nas należy się odżywiać i dbać o siebie.

Jedyne tego rodzaju warsztaty ONLINE, poświęcone tematyce naturalnego żywienia dla osób które poszukują przepisów i rozwiązań pomijających alergeny i obciążające organizm sztuczne, wysoko przetworzone jedzenie. Tutaj pokażę Ci to co się sprawdza od lat w moim domu oraz w kuchni moich podopiecznych, uczestników kursu Zielony Restart bądź osób z którymi pracuję w zakresie zmiany żywienia. To są ćwiczenia (poligon) a nie pokaz, więc są prowadzone w formie kreatywnej, czyli są zaplanowane pewne przepisy, ale są one tworzone na żywo, czasem jest to twórcza wena i spontaniczny pomysł, który spowoduje że powstanie nowa wersja tego dania, warsztatowa. 

LiVE na FB I ZooM

Warsztaty odbywają się na grupie zamkniętej FB. Łączymy się na żywo od 11:00 DO 15:00 z przerwą w środku na krótki oddech. Możesz oglądać LIVE lub połączyć się na ZOOM i brać aktywny udział bądź tylko robić notatki i rozmawiać.

eBook z PRZEPISAMI

Po warsztatach wszystkie przepisy trafiają do specjalnego eBooka, z kolorowymi zdjęciami i opisami, instrukcjami oraz wskazówkami przygotowania potraw.
Ebook jest gotowy do miesiąca czasu po warsztatach.

Dobre Dania
Dla Dzieci

Tym razem przygotujemy kilkanaście pysznych przepisów gotowanych, pieczonych oraz na surowo, dania główne, dodatki, sałatki i coś na słodko. Tak aby znaleźć wiele ciekawych pomysłów na własne obiady, desery czy kolacje.

Jak wziąć Udział?

Polecam udział w taki sposób, że wybierasz z MENU kilka przepisów które najbardziej chcesz zrobić i przygotuj tylko te składniki, pozostałe przepisy zostaw sobie na później. Lepiej zrobić 2-3 przepisy dobrze niż chcieć zrobić za dużo i się pogubić. A najważniejsze to się dobrze bawić!

Co mówią moi uczestnicy i podopieczni:

5/5

Wyjątkowe
Przepisy i
Pomysły

Wymyślam dania ze zwykłych składników na niezwykłe sposoby.

5/5
5/5
5/5
5/5

© 2020 Ullenka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.