fbpx


o czym jest kurs:

Jeśli poszukujesz jak skutecznie i bezpiecznie zmienić dietę, przywrócić sprawność naturalnym systemom detoksykacji ciała, pozbyć się chronicznych chorób, czyli stanów zapalnych, za pomocą całkowicie naturalnej i prostej metody, to dobrze trafiłaś/eś. 

17.11 - 18.12.2020

Dni
Godziny
Minuty
Warsztaty się rozpoczęły !
Odtwórz wideo

pakiet podstawowy

Dla bardziej wtajemniczonych w zupełności wystarczy, jeśli już zetknęłaś się z dietą wegańską czy surową, to zapraszam tutaj:

999 zł

699 zł

pakiet
VIP

Jeśli trafiłaś/eś tutaj świeżo i dieta jest dla Ciebie większym wyzwaniem, zapraszam do konsultacji w trakcie kursu:

1699 zł

1299 zł

Zielony Restart

warsztaty online

Witaj

- Jak wybrać zdrowy styl życia? Jak zmienić dietę, nawyki, jak poradzić sobie z trudnościami?

- Emocje, psychika, ciało - działania na wielu poziomach naszego życia, nie tylko diety.

- Rozwiązywanie chronicznych problemów ciała, gdy lekarze rozkładają ręce.


5 tygodniowe
WARSZTATY ONLINE :

17.11-18.12.2020

Zielony restart z UlleNką

6 lat temu odkryłam prostą choć nie łatwą metodę odwracania problemów zwanych chorobami autoimmunologicznymi. Metoda jest całkowicie naturalna i bezpieczna i polega na stopniowych zmianach w naszej codziennej diecie i nawykach. 

Udało mi się wyleczyć moje własne dzieci (AZS, autyzm, alergie, trawienie) za pomocą tej metody, cierpliwości i codziennej pracy a teraz pomagam innym jak zrobić to samo. 

Po latach pracy z ludźmi na całym świecie, napisaniu paru książek i zebraniu wielu cennych doświadczeń, stworzyłam autorski program Eczema Healing, który pomaga wyleczyć się z tej uznanej za nieuleczalną przez lekarzy choroby. 

Zapraszam już na 3cią Edycję polską!

prosta dieta

Dieta to podstawa w procesie leczenia, w trakcie programu będziemy podążać za konkretnymi wytycznymi i MENU

IMG_5747 7

Łagodny detox

W trakcie programu nauczymy się jak kontrolować detox, co on oznacza i jak rozpoznać kiedy się oczyszczamy a kiedy następuje pogorszenie lub wyciszenie. 

łatwe przepisy

Proste przepisy, które są szybkie do wykonania, dania surowe, ale także zupy i różne sposoby na warzywa, które pokochasz. 

pomocne zioła

Polegam przede wszystkim na leczeniu ciała poprzez prawidłowe pożywienie, a zioła są jego częścią.  Przewiduję stosowanie kuracji ziołowej w postaci herbat. 

Warsztaty z Ullenką

Zapraszam wszystkich chętnych na wyjątkowe Warsztaty Online:  “Zielony Restart z Ullenką”.

Kurs ten polecam przede wszystkim osobom z AZS oraz problemami trawiennymi, łuszczycą, astmą, depresją, oraz skłonnościami do przeziębień, zapaleń dróg moczowych i kobiecych, a nawet jako okresowe wzmocnienie organizmu, zrobienie porządku w diecie, przejście na zdrowsze odżywianie. Efektem “ubocznym” tego programu jest odnalezienie harmonii i balansu w codzienności, uporządkowanie wiedzy i odzyskanie gruntu pod nogami, przywrócenie naturalnej wagi ciała (schudnięcie lub przytycie), dobry sen, pogodne usposobienie, odzyskanie balansu, znalezienie drogi. 

Od 12 lat zajmuję się dietą w kierunku leczenia organizmu z chorób cywilizacyjnych i odwracania chronicznych schorzeń typu autoimmunologicznego. Dziś, po 6 latach pracy z dietą surową, wyleczeniu własnych dzieci oraz pomocy wielu ludziom na całym świecie, postanowiłam zwrócić się do moich kochanych rodaków i dać Wam moje doświadczenie i wiedzę, pomóc tym którzy są gotowi na zmiany i bardzo chcą. 

Jest to mój autorski program, który prowadzę międzynarodowo jako program “Green Fix” i który z bardzo dobrymi efektami stosuję w procesie zmiany diety, przygotowania się do diety surowej i przejścia do głębszego oczyszczania, które jest kluczowe do naturalnego leczenia egzemy skóry i nie tylko. Nie oznacza to, że coś musisz zmienić od razu, nie oznacza to również że będziesz jeść surowe brokuły i twarde marchewki, oraz brak przyjemności jedzenia. Jest to długi proces przejściowy, w którym odnajdujesz co tak naprawdę Tobie służy i uczysz się słuchać swojego ciała. Jest to zmiana myślenia i nastawienia do siebie, która wywołuje falę metamorfozy w Tobie, tak niesamowitą, że stajesz się zupełnie inną osobą po drugiej stronie tego procesu.

CO W ŚRODKU KURSU ?

Będzie to 5 tygodni  pracy ze mną w grupie zamkniętej, czyli raz w tygodniu odbędzie się WYKŁAD wprowadzający do kolejnego ETAPU kursu oraz drugie spotkanie  konferencja na ZOOM. Dodatkowo mamy codzienne wsparcie na grupie w postaci Chatu, grupę na FB w której realizujemy zadania umieszczane raz w tygodniu, będą tam też video filmiki instruktażowe, oraz PLATFORMĘ kursową z materiałami do nauki, które przerabiasz w swoim tempie. Taki zestaw narzędzi pozwala mi nauczyć Was bardzo dużo w krótkim czasie, bo w czasie samych spotkań poruszam i omawiam kolejne elementy, ale eBooki z przepisami, Menu i wiele innych rzeczy czekają już gotowe na Ciebie na platformie, do pobrania w każdej chwili. Nowością jest: sklepik z potrzebnymi rzeczami (herbatki ziołowe itd, żeby samemu nie szukać w kilku miejscach to zebrałam wszystko dla Ciebie pod ręką). 

Ponadto Kurs zawiera:

* indywidualne prowadzenie każdego uczestnika kursu poprzez częstą wymianę e-mail i mój komentarz, uwagi i sugestie, które mają na celu naprowadzanie na stopniowe zmiany i doszukanie się głęboko zakorzenionej przyczyny problemów ze zdrowiem, zwłaszcza tych długotrwałych.

* platforma kursowa podzielona na kolejne etapy, zawierająca materiał teoretyczny, menu na każdy tydzień, porady i wszystkie moje kolorowe eBooki z przepisami na dania i napoje:) , video przepisy i porady (nowość), dokładne MENU na czas restartu. 

* 10 spotkań na żywo – wykłady FB LIVE w grupie zamkniętej oraz Q&A na ZOOM, na których zaznajomimy się praktycznie z całym programem oraz będziemy uczyć się prawidłowego wykonania poszczególnych jego etapów uwzględniając przede wszystkim indywidualne podejście. 

OD CIEBIE WYMAGAM:

Zapraszam każdego kto jest GOTOWY i nie ma żadnych wymówek. Jeśli chcesz obaczyć EFEKTY to zachęcam do: pełnego zaangażowania, podjęcia decyzji, wyznaczania celów, nabrania wiary w siebie i w proces który przejdziemy razem, podążania za planem, bycia gotowym na zmiany, wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie w swoje własne ręce, stawienia czoła wyzwaniom. EFEKT – gwarantowany!

ZMIANA W TOBIE = ZMIANA WOKÓŁ

Z MOJEJ STRONY OTRZYMASZ:

Wsparcie całym sercem i moją energią, indywidualne podejście do każdego uczestnika, pozytywne nastawienie do wszelkich wątpliwości, odpowiem na wszystkie pytania w czasie kursu i spotka Cię wiele innych nieprzewidywalnych wspaniałości które zawsze mają miejsce w moich grupach!

Przewiduję 10 spotkań LIVE:

WYKŁADY czyli część merytoryczna – LIVE, który jest nagrany i można odtworzyć go w każdym momencie. Obecność na żywo nieobowiązkowa ale musisz być! 5 spotkań, wtorki godz. 14:00, ok. 90min.

ZOOMy – video konferencje grupowe, pomiędzy wykładami, wspólna rozmowa, zadawanie pytań, rozgryzanie tematów, które się pojawiają na bieżąco. 5 spotkań, piątki wieczorem godz.19:00, ok.120min.

pakiet podstawowy

Dla bardziej wtajemniczonych w zupełności wystarczy, jeśli już zetknęłaś się z dietą wegańską czy surową, to zapraszam tutaj:

999 zł

699 zł

pakiet
VIP

Jeśli trafiłaś/eś tutaj świeżo i dieta jest dla Ciebie większym wyzwaniem, zapraszam do konsultacji w trakcie kursu:

1699 zł

1299 zł

Wciśnij RESTART! 🙂

Zmiana zaczyna się w Tobie.