fbpx


o czym jest kurs:

Jeśli poszukujesz jak skutecznie i bezpiecznie zmienić dietę, przywrócić sprawność naturalnym systemom detoksykacji ciała, pozbyć się chronicznych chorób, czyli stanów zapalnych, za pomocą całkowicie naturalnej i prostej metody, to dobrze trafiłaś/eś. 

31.10 - 03.12 /2021


5 tygodniowe
WARSZTATY ONLINE :

31.10 - 03.12_2021

Dni
Godziny
Minuty
Warsztaty się rozpoczęły !
Odtwórz wideo

pakiet podstawowy

Dla bardziej wtajemniczonych w zupełności wystarczy, jeśli już zetknęłaś się z dietą wegańską czy surową, to zapraszam tutaj:

 

1499 zł

799 zł

pakiet
VIP

W tym pakiecie oferuję dodatkowe spotkania 1:1 jeśli czujesz, że Twoja sytuacja wymaga wsparcia i prowadzenia.

2499 zł

1899 zł

Zielony Restart

warsztaty online

- Jak wybrać zdrowy styl życia? Jak zmienić dietę, nawyki, jak poradzić sobie z trudnościami?

- Emocje, psychika, ciało - działania na wielu poziomach naszego życia, nie tylko diety.

- Rozwiązywanie chronicznych problemów ciała, gdy lekarze rozkładają ręce.


5 tygodniowe
WARSZTATY ONLINE :

31.10 - 03.12_2021

Zielony restart z UlleNką

W 2013 roku odkryłam prostą metodę odwracania problemów zwanych chorobami autoimmunologicznymi. Metoda jest całkowicie naturalna i bezpieczna i polega na stopniowych zmianach w naszej codziennej diecie i nawykach. 

Udało mi się wyleczyć moje własne dzieci (AZS, autyzm, alergie, trawienie) za pomocą tej metody, cierpliwości i codziennej pracy a teraz pomagam innym jak zrobić to samo. 

Po latach pracy z ludźmi na całym świecie, napisaniu paru ebooków i zebraniu wielu cennych doświadczeń, stworzyłam autorskie programy:  Eczema Healing oraz Green Fix, które stały się bazą do zorganizowania warsztatów grupowych online i pomagają wyleczyć się z tej uznanej za nieuleczalną przez lekarzy choroby oraz wielu innych.

Od 2018r organizuję warsztaty w Polsce pod nazwą „Zielony Restart” 

dieta optymalna
wege

Dieta to podstawa w procesie leczenia, w trakcie programu będziemy podążać za konkretnymi wytycznymi i MENU

IMG_5747 7

Łagodny detox

W trakcie programu nauczymy się jak kontrolować detox, co on oznacza i jak rozpoznać kiedy się oczyszczamy a kiedy następuje pogorszenie lub wyciszenie. 

ullenkowe
przepisy

Proste przepisy, które są szybkie do wykonania, dania surowe, ale także zupy i różne sposoby na warzywa, które pokochasz. 

pomocne zioła

Polegam przede wszystkim na leczeniu ciała poprzez prawidłowe pożywienie, a zioła są jego częścią.  Przewiduję stosowanie kuracji ziołowej w postaci herbat. Mieszanki ziołowe, które polecam będzie można zakupić w specjalnym sklepiku online już na warsztatach.

Warsztaty z Ullenką

Zapraszam wszystkich chętnych na wyjątkowe Warsztaty Online:  „Zielony Restart z Ullenką”.

Kurs ten polecam wszystkim jak drogę do zmiany sposobu odżywiania i myślenia. Został on stworzony by pomagać osobom z AZS oraz problemami trawiennymi, ponieważ od tego zaczęłam swoją ścieżkę zmiany gdy moje własne dzieci borykały się z tą „nieuleczalną” przypadłością. Natomiast zmiana diety jest pomocna we wszystkich dzisiejszych „chorobach” jak choroby tzw. autoimmunologiczne a także łuszczyca, astma, depresja, oraz skłonności do przeziębień, zapaleń dróg moczowych i kobiecych, wszelkie bóle, osteoporoza, kamica itd. a także guzy i nowotwory. 

Zielony Restart polecam też jako okresowe wzmocnienie organizmu, które można przeprowadzać nawet 2-3 razy do roku, jako dieta oczyszczająca. Działa on regenerująco poprzez zrobienie porządku w diecie, przejście na zdrowsze odżywianie i pozwolenie by nasz organizm odzyskał balans i czas na usunięcie zbędnych toksyn, które gromadzimy każdego dnia z pożywienia, wody i powietrza oraz stresu. Efektem „ubocznym” tego programu jest odnalezienie harmonii i balansu w codzienności, uporządkowanie wiedzy i odzyskanie gruntu pod nogami, przywrócenie naturalnej wagi ciała (schudnięcie lub przytycie), dobry sen, pogodne usposobienie, odzyskanie balansu, znalezienie drogi i pomysłu na wzmacnianie zdrowia poprzez codzienną łatwą praktykę.

Od 12 lat zajmuję się dietą w kierunku wspierania organizmu aby pozbywać się tzw. chorób cywilizacyjnych i odwracać chroniczne schorzenia typu autoimmunologicznego. Dziś, po wielu latach pracy z dietą surową, bezśluzową i wegańską oraz wyleczeniu własnych dzieci i pomocy tysiącom ludziom na całym świecie, postanowiłam zwrócić się do moich kochanych rodaków i dać Wam moje doświadczenie i wiedzę, pomóc tym którzy są gotowi na zmiany i bardzo tego chcą. Dlatego rozpoczęłam organizację warsztatów online po polsku.

Jest to mój autorski program, który prowadzę międzynarodowo jako program „Green Fix” i który z bardzo dobrymi efektami stosuję w procesie zmiany diety, przygotowania się do diety surowej i przejścia do głębszego oczyszczania, które jest kluczowe do naturalnego leczenia wszelkich problemów zdrowia. Nie oznacza to, że coś musisz zmienić od razu, nie oznacza to również że będziesz jeść surowe brokuły i twarde marchewki, oraz brak przyjemności jedzenia. Jest to stosunkowo długi proces przejściowy, w którym odnajdujesz co tak naprawdę Tobie służy i uczysz się słuchać swojego ciała. Jest to zmiana myślenia i nastawienia do siebie, która wywołuje falę metamorfozy w Tobie, tak niesamowitą, że stajesz się zupełnie inną osobą po drugiej stronie tego procesu.

CO W ŚRODKU KURSU ?

Będzie to 5 tygodni  pracy ze mną w grupie zamkniętej, czyli raz w tygodniu w niedzielę rano odbędzie się WYKŁAD wprowadzający do kolejnego ETAPU kursu oraz dwa wieczorne spotkania  konferencja na ZOOM w środy i piątki. Dodatkowo mamy codzienne wsparcie na grupie w postaci czatu, grupę na FB w której umieszczam pewne proste zadania i informacje w trakcie warsztatów, będą tam też video filmiki instruktażowe, oraz PLATFORMĘ kursową z materiałami do nauki, które przerabiasz w swoim tempie. Taki zestaw narzędzi pozwala mi nauczyć Was bardzo dużo w krótkim czasie, bo w czasie samych spotkań poruszam i omawiam kolejne elementy, ale eBooki z przepisami, Menu i wiele innych rzeczy czekają już gotowe na Ciebie na platformie, do pobrania w każdej chwili. Nowością jest: sklepik z potrzebnymi rzeczami (herbatki ziołowe itd, żeby samemu nie szukać w kilku miejscach to zebrałam wszystko dla Ciebie pod ręką). W trakcie warsztatów jestem do Twojej dyspozycji i staram się odpowiedzieć na wszelkie zadane pytania. 

Ponadto Kurs zawiera:

*  prowadzenie każdego uczestnika kursu poprzez  uwagi i sugestie, które mają na celu naprowadzanie na stopniowe zmiany i doszukanie się głęboko zakorzenionej przyczyny problemów ze zdrowiem, zwłaszcza tych długotrwałych. Można wybrać też opcję VIP która zawiera pakiet konsultacji indywidualnych, do bezpośredniej pracy ze mną 1:1 

* platforma kursowa podzielona na kolejne etapy, zawierająca materiał teoretyczny, menu na każdy tydzień, porady i wszystkie moje kolorowe eBooki z przepisami na dania i napoje:) , video przepisy i instruktaże, dokładne MENU na czas restartu. Staram się aby było jak najmniej czytania a raczej dostarczam wiedzę poprzez wykłady i spotkania oraz w formie video z praktycznymi poradami, aby nauka była przyjemna i nie zajmowała zbyt dużo czasu. Do przeczytania będzie 1 prosty krótki ebook Zielony Restart oraz zalecenia Menu i kilka niezbędnych instrukcji PFD.

* 8 spotkań ZOOM na żywo środy i piątki oraz 6 wykładów FB LIVE w grupie zamkniętej, na których zaznajomimy się praktycznie z całym programem oraz będziemy uczyć się prawidłowego wykonania poszczególnych jego etapów uwzględniając przede wszystkim indywidualne podejście. 

OD CIEBIE WYMAGAM:

Zapraszam każdego kto jest GOTOWY i nie ma żadnych wymówek. Jeśli chcesz obaczyć EFEKTY to zachęcam do: pełnego zaangażowania, podjęcia decyzji, wyznaczania małych celów, nabrania wiary w siebie i w proces który przejdziemy razem, podążania za planem, bycia gotowym na zmiany, wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie w swoje własne ręce, stawienia czoła wyzwaniom. EFEKT – gwarantowany!

ZMIANA W TOBIE = ZMIANA WOKÓŁ CIEBIE

Z MOJEJ STRONY OTRZYMASZ:

Wsparcie całym sercem i moją energią, indywidualne podejście do każdego uczestnika, pozytywne nastawienie do wszelkich wątpliwości, odpowiem na wszystkie pytania w czasie kursu i spotka Cię wiele innych nieprzewidywalnych wspaniałości które zawsze mają miejsce w moich grupach!

Przewiduję 8 spotkań na żywo oraz 6 wykładów:

WYKŁADY czyli część merytoryczna – jest nagrany i można odtworzyć go w każdym momencie. Wykłady umieszczam na grupie we wtorki, do wysłuchania w dowolnym czasie. 

ZOOMy – video konferencje grupowe, pomiędzy wykładami, wspólna rozmowa, zadawanie pytań, rozgryzanie tematów, które się pojawiają na bieżąco. 8 spotkań, środy i piątki wieczorem godz.19:00-21:00

pakiet podstawowy

Ten pakiet ma wszystko, tylko nie posiada konsultacji indywidualnych, ale jest w  zupełności wystarczający dla każdego. 

1499 zł

799 zł

pakiet
VIP

W tym pakiecie oferuję dodatkowe spotkania 1:1 jeśli czujesz, że Twoja sytuacja wymaga wsparcia i prowadzenia.

2499 zł

1899 zł

Wciśnij RESTART! 🙂

Zmiana zaczyna się w Tobie. 

*ze względu wirtualny charakter usługi nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, jednakże wychodzę naprzeciw sytuacjom życiowym i możliwe jest wykorzystanie kwoty na inne produkty lub przeniesienie udziału na kolejny Zielony Restart.