fbpx


o czym jest kurs:

Jeśli poszukujesz jak skutecznie i bezpiecznie zmienić dietę, przywrócić sprawność naturalnym systemom detoksykacji ciała, pozbyć się chronicznych chorób, czyli stanów zapalnych, za pomocą całkowicie naturalnej i prostej metody, to dobrze trafiłaś/eś. 

02.02 - 05.03.2021

Dni
Godziny
Minuty
Warsztaty się rozpoczęły !
Odtwórz wideo

pakiet podstawowy

Dla bardziej wtajemniczonych w zupełności wystarczy, jeśli już zetknęłaś się z dietą wegańską czy surową, to zapraszam tutaj:

999 zł

699 zł

pakiet
VIP

Jeśli trafiłaś/eś tutaj świeżo i dieta jest dla Ciebie większym wyzwaniem, zapraszam do konsultacji w trakcie kursu:

1699 zł

1299 zł

Brak Miejsc 🙁

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wersja VIP na 10edycję (obecna) już jest zamknięta, ale możesz zarezerwować sobie miejsce na 11edycje klikając poniżej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wersja VIP na 10edycję (obecna) już jest zamknięta, ale możesz zarezerwować sobie miejsce na 11edycje klikając poniżej.

Zielony Restart

warsztaty online

Witaj

- Jak wybrać zdrowy styl życia? Jak zmienić dietę, nawyki, jak poradzić sobie z trudnościami?

- Emocje, psychika, ciało - działania na wielu poziomach naszego życia, nie tylko diety.

- Rozwiązywanie chronicznych problemów ciała, gdy lekarze rozkładają ręce.


5 tygodniowe
WARSZTATY ONLINE :

02.02 - 05.03.2021

Zielony restart z UlleNką

6 lat temu odkryłam prostą choć nie łatwą metodę odwracania problemów zwanych chorobami autoimmunologicznymi. Metoda jest całkowicie naturalna i bezpieczna i polega na stopniowych zmianach w naszej codziennej diecie i nawykach. 

Udało mi się wyleczyć moje własne dzieci (AZS, autyzm, alergie, trawienie) za pomocą tej metody, cierpliwości i codziennej pracy a teraz pomagam innym jak zrobić to samo. 

Po latach pracy z ludźmi na całym świecie, napisaniu paru książek i zebraniu wielu cennych doświadczeń, stworzyłam autorski program Eczema Healing, który pomaga wyleczyć się z tej uznanej za nieuleczalną przez lekarzy choroby. 

Zapraszam już na 3cią Edycję polską!

prosta dieta

Dieta to podstawa w procesie leczenia, w trakcie programu będziemy podążać za konkretnymi wytycznymi i MENU

IMG_5747 7

Łagodny detox

W trakcie programu nauczymy się jak kontrolować detox, co on oznacza i jak rozpoznać kiedy się oczyszczamy a kiedy następuje pogorszenie lub wyciszenie. 

łatwe przepisy

Proste przepisy, które są szybkie do wykonania, dania surowe, ale także zupy i różne sposoby na warzywa, które pokochasz. 

pomocne zioła

Polegam przede wszystkim na leczeniu ciała poprzez prawidłowe pożywienie, a zioła są jego częścią.  Przewiduję stosowanie kuracji ziołowej w postaci herbat. 

Warsztaty z Ullenką

Zapraszam wszystkich chętnych na wyjątkowe Warsztaty Online:  “Zielony Restart z Ullenką”.

Kurs ten polecam przede wszystkim osobom z AZS oraz problemami trawiennymi, łuszczycą, astmą, depresją, oraz skłonnościami do przeziębień, zapaleń dróg moczowych i kobiecych, a nawet jako okresowe wzmocnienie organizmu, zrobienie porządku w diecie, przejście na zdrowsze odżywianie. Efektem “ubocznym” tego programu jest odnalezienie harmonii i balansu w codzienności, uporządkowanie wiedzy i odzyskanie gruntu pod nogami, przywrócenie naturalnej wagi ciała (schudnięcie lub przytycie), dobry sen, pogodne usposobienie, odzyskanie balansu, znalezienie drogi. 

Od 12 lat zajmuję się dietą w kierunku leczenia organizmu z chorób cywilizacyjnych i odwracania chronicznych schorzeń typu autoimmunologicznego. Dziś, po 6 latach pracy z dietą surową, wyleczeniu własnych dzieci oraz pomocy wielu ludziom na całym świecie, postanowiłam zwrócić się do moich kochanych rodaków i dać Wam moje doświadczenie i wiedzę, pomóc tym którzy są gotowi na zmiany i bardzo chcą. 

Jest to mój autorski program, który prowadzę międzynarodowo jako program “Green Fix” i który z bardzo dobrymi efektami stosuję w procesie zmiany diety, przygotowania się do diety surowej i przejścia do głębszego oczyszczania, które jest kluczowe do naturalnego leczenia egzemy skóry i nie tylko. Nie oznacza to, że coś musisz zmienić od razu, nie oznacza to również że będziesz jeść surowe brokuły i twarde marchewki, oraz brak przyjemności jedzenia. Jest to długi proces przejściowy, w którym odnajdujesz co tak naprawdę Tobie służy i uczysz się słuchać swojego ciała. Jest to zmiana myślenia i nastawienia do siebie, która wywołuje falę metamorfozy w Tobie, tak niesamowitą, że stajesz się zupełnie inną osobą po drugiej stronie tego procesu.

CO W ŚRODKU KURSU ?

Będzie to 5 tygodni  pracy ze mną w grupie zamkniętej, czyli raz w tygodniu odbędzie się WYKŁAD wprowadzający do kolejnego ETAPU kursu oraz drugie spotkanie  konferencja na ZOOM. Dodatkowo mamy codzienne wsparcie na grupie w postaci Chatu, grupę na FB w której realizujemy zadania umieszczane raz w tygodniu, będą tam też video filmiki instruktażowe, oraz PLATFORMĘ kursową z materiałami do nauki, które przerabiasz w swoim tempie. Taki zestaw narzędzi pozwala mi nauczyć Was bardzo dużo w krótkim czasie, bo w czasie samych spotkań poruszam i omawiam kolejne elementy, ale eBooki z przepisami, Menu i wiele innych rzeczy czekają już gotowe na Ciebie na platformie, do pobrania w każdej chwili. Nowością jest: sklepik z potrzebnymi rzeczami (herbatki ziołowe itd, żeby samemu nie szukać w kilku miejscach to zebrałam wszystko dla Ciebie pod ręką). 

Ponadto Kurs zawiera:

* indywidualne prowadzenie każdego uczestnika kursu poprzez częstą wymianę e-mail i mój komentarz, uwagi i sugestie, które mają na celu naprowadzanie na stopniowe zmiany i doszukanie się głęboko zakorzenionej przyczyny problemów ze zdrowiem, zwłaszcza tych długotrwałych.

* platforma kursowa podzielona na kolejne etapy, zawierająca materiał teoretyczny, menu na każdy tydzień, porady i wszystkie moje kolorowe eBooki z przepisami na dania i napoje:) , video przepisy i porady (nowość), dokładne MENU na czas restartu. 

* 10 spotkań na żywo – wykłady FB LIVE w grupie zamkniętej oraz Q&A na ZOOM, na których zaznajomimy się praktycznie z całym programem oraz będziemy uczyć się prawidłowego wykonania poszczególnych jego etapów uwzględniając przede wszystkim indywidualne podejście. 

OD CIEBIE WYMAGAM:

Zapraszam każdego kto jest GOTOWY i nie ma żadnych wymówek. Jeśli chcesz obaczyć EFEKTY to zachęcam do: pełnego zaangażowania, podjęcia decyzji, wyznaczania celów, nabrania wiary w siebie i w proces który przejdziemy razem, podążania za planem, bycia gotowym na zmiany, wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie w swoje własne ręce, stawienia czoła wyzwaniom. EFEKT – gwarantowany!

ZMIANA W TOBIE = ZMIANA WOKÓŁ

Z MOJEJ STRONY OTRZYMASZ:

Wsparcie całym sercem i moją energią, indywidualne podejście do każdego uczestnika, pozytywne nastawienie do wszelkich wątpliwości, odpowiem na wszystkie pytania w czasie kursu i spotka Cię wiele innych nieprzewidywalnych wspaniałości które zawsze mają miejsce w moich grupach!

Przewiduję 9 spotkań LIVE:

WYKŁADY czyli część merytoryczna – LIVE, który jest nagrany i można odtworzyć go w każdym momencie. Obecność na żywo nieobowiązkowa ale musisz być! 5 spotkań, wtorki godz. 14:00, ok. 90min.

ZOOMy – video konferencje grupowe, pomiędzy wykładami, wspólna rozmowa, zadawanie pytań, rozgryzanie tematów, które się pojawiają na bieżąco. 4 spotkania, piątki wieczorem godz.19:00, ok.120min.

pakiet podstawowy

Dla bardziej wtajemniczonych w zupełności wystarczy, jeśli już zetknęłaś się z dietą wegańską czy surową, to zapraszam tutaj:

999 zł

699 zł

pakiet
VIP

Jeśli trafiłaś/eś tutaj świeżo i dieta jest dla Ciebie większym wyzwaniem, zapraszam do konsultacji w trakcie kursu:

1699 zł

1299 zł

Brak Miejsc 🙁

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wersja VIP na 10edycję (obecna) już jest zamknięta, ale możesz zarezerwować sobie miejsce na 11edycje klikając poniżej.

Wciśnij RESTART! 🙂

Zmiana zaczyna się w Tobie.